istanbul-nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Nakliyat  hizmetini en uygun fiyata yapıyoruz. Yüksek katlı binalardaki eşya taşımalarında yaşanılan sıkıntılar teknolojinin gelişmesiyle asansörlü taşımacılık hizmeti ortaya çıktı. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde taşınır hale geldi. Bu teknoloji ile eşyalara herhangi bir zarar gelmeden ve zamandan da tasarruf olup müşteriler tarafından tercih edilmeye başlandı. Günümüzde asansörlü taşımacılık hizmeti vermeye başlayan firmalarda artık artmaya başladı. Kullanılışlı olup hem eşyaların güvenli bir şekilde taşınması hemde iş gücünü hızlandırdığından kurumsal firmaların vazgeçilmez hizmeti haline geldi.

asansorlu-nakliye
asansorlu-nakliye

Asansörlü evden eve taşımacılık

hizmetini en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Eşya taşıma hizmetimizde müşterilerimizin önceden rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Güvenli ve kaliteli hizmet verdiğimizden dolayı asansörlü taşımacılık hizmetinde en çok tercih edilen firmalardan birisiyiz. Taşıma hizmetimizde öncelikle bütün eşyalarınız kalın patpatlarla paketlenir. Mobilyalarınızın monte ve de montesi uzman marangoz ustamız tarafından yapılır. Kırılacak eşyalarınız hijyenik kağıtlarla paketlenip kolilere yerleştirilir.Bütün paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız asansörlü taşımacılık hizmeti ile taşınmaya başlanır. Yeni evinizde de bütün eşyalarınız asansörlü taşıma hizmetimizle taşınır.

Eşyalarınız yeni evinizde istediğiniz yerlere konulur. Müşteri memnuniyeti bizim için her daim önemlidir. Mobilyalarınızın monte ve de montesi marangoz personelimiz tarafından yapılır. Asansörlü nakliyat hizmeti diğer taşıma yöntemine göre hem pratik hemde zamandan tasarruftur. Bu hizmet ile eşyalar daha güvenli taşınır.

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Güvenle Taşının

İstanbul’da Sigortalı Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ile güvenli bir şekilde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği açısından sunduğumuz faydalı model hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyor uz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız dışında oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız 200. 000 TL sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu bedel sigorta firması tarafından ödenir. Olası tüm zararlarınız ULUSOY Holding firmamızca karşılanır. Sigortalı Taşıma hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

asansörlü-nakliyat
asansörlü nakliyat

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT Hizmeti kapsamında Anadolu Yakası Nakliyat ofisimiz ve Avrupa Yakası Nakliyat Ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. 40 Metreye kadar çıkabilen Asansörlü Vinç Aracımız ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek taşıma hizmeti Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlanır. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliye firmamız İstanbul’da 7/24 hizmetinizdedir. Bir çay içmeye bekleriz

Asansörlü eşya taşıma

Asansörlü eşya taşıma gelişen modern eşya taşıma sisteminin aynasıdır. Hızlı ve sorunsuz taşınmak isteyen müşterilerimizin rağbet gösterdiği bu taşınma hizmet türü; Korkmazoğlu Asansörlü Taşımacılık hizmetleri ile 2000 yılından günümüze kadar eşya taşıma hizmeti sunduğumuz çalışmalarımızdan biridir. İstanbul ilinde ilk Asansörlü taşımacılık hizmetini sunan nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yük asansörleri ile eşya taşıma hizmetleri günümüzde oldukça yaygın bilinen bir hizmet türüdür. Modern teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar ile taşınmak isteyen kişiler tarafından yaygın olarak bilinen, fakat yoğun talep olmasına karşın her taşınmak isteyen ihtiyaç sahiplerinin talepleri doğrultusunda rahatlıkla alamayacakları bir hizmet türüdür.

Sebebi ise; Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunulacak adresin yük asansörünün kullanımına elverişli bir ortama sahip olması gerekmektedir. Yani kısacası asansörlü nakliyat hizmeti almak istediğinizde yük asansörünün ve ekipmanlarının bulunduğunuz kata kadar yükselirken hiç bir engelle karşılaşmaması gerekir. Korkmazoğlu Nakliyat uzun yıllar; İstanbul asansörlü nakliyat alanında ilk yük asansörü ile eşya taşıması hizmeti sunan nakliyat kuruluşudur. Asansörlü nakliyat ihtiyacı olan portföyler genellikle yüksek katta oturan ve yük asansörünün bulunmadığı bina yapılarında yada bina yapısı dar merdivenli olan kişilerin taşınma ihtiyacında talebi doğrultusunda sunulmaktadır. Asansörlü nakliye  normal eşya taşıma sistemine göre daha kolay ve hızlı taşınma sistemidir.

asansorlu-nakliyat
asansorlu nakliyat

Asansörlü eşya taşımacılık işini çok hızlı bir şekilde eşyalarınızın yeni adresinize taşınması için gerekli iş eforunu göstermekteyiz. Yüksek katta yer alan eşyalarınız pencere yada balkondan çıkarken daha hızlı bir şekilde nakliyat aracına transfer edilmektedir.Sizlerde asansörlü nakliyat çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve sizlere uygun fiyata sunacağımız tekliflerden faydalanmak için hemen; Yıldırım Nakliyat ile iletişime geçiniz.