Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat ihtiyacı doğduğunda ilk akla gelen nakliyat şirketi bizim şirketimizdir. En iyi nakliye firmaları arasındayız. Ataşehir evden eve nakliyat ihtiyaçlarını mükemmel şekilde gidermekteyiz.  

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Nakliyat

Yeni bir ev satın alındığında doğal olarak vakit kaybetmeden o eve taşınmak istenmektedir. Bu sırada iyi bir nakliye firmasına ihtiyaç olunmaktadır. Eğer İstanbul bölgesinde iseniz çok fazla düşünmenize gerek yok. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizim gibi iyi bir Ataşehir nakliye firmasını kısıtlı zamanda bulmak her zaman kolay olmamaktadır. Kalitemizin sebeplerinden biri deneyimimizden gelmektedir. Nakliye işlerinde tecrübe çok önemlidir. Tecrübesiz kişilerin yaptığı nakliye işleri genellikle kabusla sonuçlanmaktadır. Yeni evinizde sabah uyandığınızda kabus yerine tatlı bir rüya ile uyanmak isterseniz tecrübeyi yani bizi tercih etmelisiniz. Kalitemizle diğer nakliye firmalarının önüne geçmemizi sağlayan bir diğer özelliğimiz ise eşyalarınızı eksiksiz bir şekilde evinize getirmemizdir. Bunu taşıma yapmadan önce eve gelerek hassas bir şekilde envanter çıkarmamıza borçluyuz. Bu işlemi yapmamız karşı karşıya kalacağımız durumu önceden görerek eşya miktarının farkında olmamızı sağlamaktadır.  

Ataşehir evden eve nakliye alanında eksper hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz. Eşyalarınızı inceleyip ona göre fiyat vermekteyiz. Sadece eşya miktarı hakkında değil, özel muamele görmek isteyen eşyalar hakkında da daha önceden bilgimiz olmaktadır. Kalitemizi öne çıkaran bir başka özelliğimiz ise bütün sorulara cevap verecek oluşumuzdur. Müşterimiz aklına takılan her türlü soruyu çekinmeden sorabilir. İster nakliye öncesi ister nakliye anında isterse de nakliye sonunda sorulan bütün sorulara cevap verilir. Şeffaf bir şekilde yapılan her bir işlemin neden yapıldığı merak edilmesi halinde cevaplanmaktadır. Göstermiş olduğumuz bu şeffaflık bizi Ataşehir nakliyat sektöründe bir numara olmamızı sağlamaktadır. Ataşehir nakliye firmaları arasında tercih yapmadan önce her zaman iyi bir araştırma yapmalısınız. Yaptığınız iyi bir araştırma sonucunda varacağınız nokta bizim firmamız olacaktır.  Bir başka öne çıkan özelliğimiz ise çalışanlarımızın eğitimi seviyesidir. Şirketimiz bünyesinde görev yapan çalışanlarımız periyodik olarak eğitime tabi tutulmaktadır. Almış oldukları çağa uygun eğitim sayesinde eşyalara nasıl davranacakları konusunda bilgi sahibi olmaktadırlar.  

Ataşehir Nakliyat Şirketi 

Ataşehir nakliyat şirketi olarak en iyi nakliyat firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Bizleri tercih edenlerin görüşlerini inceleyebilirsiniz. Eşyaları taşırken kullanmış olduğumuz araçlar çağın gerektirdiği özellikler tam uyumludur. İçleri mobilya döşemelidir. Dilerseniz gelip inceleyebilirsiniz. Tatillerde, mesai dışı zamanlarda ve diğer boş zamanlarda firma elemanlarımız pratik eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşya taşıma işlemi esnasında problem yaşanmaması için, keşif işlemleri esnasında, evin pencereleri, koridor genişliği ve kapı genişliği dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Asansörlü araç ile taşıma işlemine elverişli bir durum söz konusu değilse, firmamız iş gücü ile taşıma programına geçmektedir. Bu programda, yük taşıma konusunda uzman işçiler görev almaktadır. Eşya taşıma hizmetinde, sıklıkla karşılaşılan problemler uzman ekibimiz tarafından tecrübe edilmiştir. Bu nedenle firma elemanlarımız çıkabilecek sorunları önceden tespit ederek gerekli önlemler almaktadır. Nakliyat işi içerisindeki en önemli önlemlerden biri şüphesiz paketlemedir. Peki paketleme işlemi nakliye için neden bu kadar önemlidir? Şirketimiz evden eve nakliye sürecindeki olumsuz durumlarda eşyalarınıza gelen zararları sigorta hizmeti ile karşılamaktadır. 

Ataşehir nakliye firması olarak sadece paketlediğimiz eşyaların mes’uliyeti bize aittir. Sigorta hizmeti sadece şirketimiz tarafından paketlenen eşyalarınız için uygulanmaktadır. Şirketimiz tarafından paketlenmeyen eşyalarınızın başına gelen olumsuz durumlardan şirketimiz sorumlu değildir. Bunun için paketleme işlemini biz ele alıyoruz ve sizi zor durumda bırakmaktan uzak duruyoruz. Sizin bu süreç içerisinde sadece bize eşlik etmeniz yeterli oluyor. Ekspertiz ekibimiz, gerekli olan paketleme malzemesini, paketleme elemanını, yük aracını ve marangoz elemanının belirlemektedir. Bütün bu ihtiyaçlar liste halinde hazırlanmaktadır. Araç, paketleme malzemesi, marangoz hizmeti ve diğer gerekli malzemelerin yanı sıra elemanlarımız eşyaların nasıl indirileceği konusunda da geniş çaplı bir inceleme yapmaktadır. İş gücü konusunda deneyimli Ataşehir evden eve nakliyat şirketimiz, eşya paketleme, istifleme ve taşıma konusunda güvenilir elemanlarla çalışmaktadır. Ekiplerimiz, kendi eşyasını taşır gibi taşımaktadır. İstifleme ve yüklemede, eşyanızın zarar görmemesi bizim için çok önemlidir. İstifleme yöntemimizi Kadıköy evden eve nakliyat alanımızdaki süreçten öğrenmekteyiz. Her zaman eşyaların düzenli bir şekilde taşınması için çalışırız. 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları için firmamız en uygun seçenekler sunmaktadır. Ataşehir içi eşya taşımalarında 500 ₺ den başlamaktadır. Eşyalarınızın yoğunluğu ve gideceği yer fiyatı etkilemektedir. Dilerseniz firmamızla iletişime geçip Ataşehir ucuz nakliyat hizmetimizi alabilirsiniz. Ev eşyalarınızın taşınması belli bir sistem dahilinde yapılır. Pratiklikte ve güvenli eşya indirme hizmetinde adından sıkça söz ettiren Korkmazoğlu Nakliyat firmamız ilk aşamada ağır eşyaları indirmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, kanepe ve derin dondurucu gibi ağır eşyalar, yük aracına ilk yüklenen eşyalardır. Bu eşyalar, boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir. İkinci aşamada ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. En üst kısma hassas eşyaların kutuları gelecek şekilde istifleme yapılır. Ataşehir nakliyat fiyatları konusunda sizlere ekonomik seçenekler sunmaktayız. Firmamız her zaman müşteri kazanmaktan yanadır. İstanbul Ataşehir semtinde bir sürü nakliye şirketi bulunmaktadır. Hangisinin kaliteli hangisinin kalitesiz iş yaptığını öğrenmek için titiz bir araştırma yapmak gerekir. Firmamız bu konuda sizlere şeffaf bir program ve çalışma şekli sunmaktadır. 

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında yükselen bir yıldız konumundayız. Bizden hizmet alan müşterilerimiz bizim referanslarımızdır. Fiyat almak için sekreterlerimizi aramanız yeterlidir. İşimizi en iyi şekilde yapmak için eğitim almaktayız. Evden eve nakliyat Ataşehir hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın tamamını okumalısınız. Kurumsal firma olma özelliğimizden dolayı müşteri çemberimiz her geçen zamanda artmaktadır. Gerek İnternet ortamından gerekse yakın çevremizden hep bizlere ulaşmaktadır. Ataşehir evden eve taşımacılık hizmeti almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Eşyasını taşımak isteyen insanlar düzenli bir şekilde eşyalarının yerleştirilmesini isterler. Sektörde eşyayı taşıyıp herhangi bir yerleştirme yapmayan firmalarda bulunmaktadır. Dikkat etmeli ve bu gibi firmalardan uzak durmalısınız. İstanbul nakliyat olarak eşyalarınızı taşımak ve yerleştirmek için uzman ekibimizi görevlendiririz. Firmamız gerekli olan bütün evraklara sahiptir. Dilerseniz gelip ofisimizde evraklarımızı inceleyebilirsiniz. Ambalajlı ve marangozlu bir şekilde verdiğimiz bu hizmeti her zaman özenerek yapmaktayız. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe öncü olma yolunda ilerlemekteyiz. 

Bir cevap yazın