Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat firması olarak müşterilerimize en uygun fiyata ev taşıma hizmetini veriyoruz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşınması yapılır. Ekibimiz alanında profesyonel eğitimlidirler.

Ataşehir Nakliyat Firması
Ataşehir Nakliyat

İstanbul’un her bir kenti birbirinden güzel ve özel. Bu kentlerin hepsinde de birbirinden farklı özellikler öne çıkıyor. Nitekim son dönemlerin popüler hale gelen kentlerinden bir tanesi de Ataşehir isimli ilçesi. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alıyor. Nüfus olarak da giderek kalabalıklaşır iken 2008 yılında sonradan ilçe olan semtlerden bir tanesidir. O yüzden de Ataşehir nakliyat konusunda da sürekli olarak bölgenin öne çıkan kentlerinden bir tanesidir. Gerek Ataşehir evden eve nakliyat noktasında gerek ise başka semtlere nakliyat konusunda ciddi bir talep vardır. İşte firmamız da Ataşehir ölçeğinde alanında öncü ve lider bir kuruluş olarak tüm beklentilere yanıt verir nitelikte hizmet vermektedir. Korkmazoğlu firması olarak evde eve taşımacılık işinin bizim işimiz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu alanda eşyanızın azlığı ya da çokluğu fark etmeksizin sizlere hizmet vermenin kıvancını ve mutluluğunu taşıyoruz.

Daha önce taşınma sürecini yaşayanlar çok iyi bilir ki taşınma son derece çetrefilli olan bir iştir. Eşyaların paketlenmesi, gidilecek olan yeni adreste tekrar açılıp yerleştirilmesi, ilgili kolilerin bulunması derken kimi zaman çok zorlayıcı olabilir. O yüzden de kimi zaman insanlar itina ile taşınmayı geciktirir ve ama bizimle yani Korkmazoğlu firması ile çalıştığınızda böyle bir sorununuz kalmaz. Tüm eşyalarınız itina ile ambalajlanır. Gidecekleri yere en güvenli depolama yapılarak götürülür. Burada da itina ile sizin belirlediğiniz yerlere yerleştirilir. Her tür özel dijital cihazınız, kristal olan, kırılma olasılığı yüksek olan ürünleriniz itina ile paketlenir. Her türlü eşyanız için de Ataşehir evden eve taşıma sürecinde eşya sigortası yapılır. Kayıp çalıntı, hasar gibi tüm riskler bertaraf edilir. Tüm bunların yanında son sistem teknoloji ile ürünler taşınır. Asansörlü taşımacılık ve diğer teknik sistemler kullanılarak aynı zaman da zamandan da tasarruf edilir. Firmamız bünyesinde daimi olarak bu işi yapan personellerimiz vardır.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Ataşehir nakliyat fiyatları da merak edilen konular arasındadır. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları için baştan net bir rakam vermemiz söz konusu değildir. Fiyatlarımız her ne kadar son derece uygun olan rakamlar olsa da her evden eve taşıma için aynı değildir. Arada yer alan mesafe, şehir içi olup olmaması, toplam eşya miktarı, hangi katlar arası taşımacılık yapılacağı fiyatları etkiler. Fiyatlar ne olursa olsun ödeme konusunda siz değerli müşterilerimize alternatifler sunulur. Bunlar içinden siz de kendinize en uygun olanı belirleyerek ödeme yapabilirsiniz. Ataşehir nakliyat hizmeti için sizinle belirlenen gün ve saatte hizmet gerçekleştirilir. Karşılıklı olarak yapılan sözleşmeye harfiyen uyularak hareket edilir. Ataşehir eşya taşıma fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Fiyatları etkileyen bazı kriterler nedeni ile bazı zamanlarda fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Kalite ve güvenin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet almak da önemlidir. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Nakliyat fiyatları eşyaların mesafesinden mesafesine farklılık göstermektedir.

Taşıma işlemlerinden muaf bir şekilde eşya depolama hizmeti almak isterseniz yol ücretinin olmadığı eşya depolama fiyatlarından yararlanabileceksiniz. Sadece hizmet çıkartmak değil hizmet ekleme özelliği ile de ekstra hizmet alma şansına sahipsiniz. Özellikle eşya taşıma konusunda tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Ataşehir nakliyat fiyatları konusunda aklınıza takılan her şeyi web sitemizden öğrenebilirsiniz. Ya da bizimle doğrudan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Eşya taşıma konusunda uzman olan arkadaşlarımız eşyalarınızı yerinde inceleyerek sizlere özel fiyat biçebilir. Eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü eşya nakliyat fiyatlarında farklılıklar olmasına neden olmaktadır. Ataşehir nakliye hizmetinde vereceğiniz paranın her kuruşuna kadar hak edile hizmet sunulmaktadır. Evinizde veya iş yerlerinizde ekstra alanlar açmak için kaliteli ve uygun fiyatlı eşya depolama hizmetimizden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Depolarımız yollara ve yerleşim alanlarına yakın olduğu için eşyalarınızı götürüp getirme gibi durumlarda oldukça rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz. Depolarımızın tasarımları eşyaların hasar görmemesi için yapılmıştır.

Ataşehir Nakliyat Firmaları

Ataşehir nakliyat firmaları arasında profesyonel bir çalışma yapmaktayız. Bu nakliyat firmaları arasında kurumsal bir yere sahibiz. Herkes istediği hizmeti elbette uygun fiyata almak ister. Ancak nakliyat konusu, ucuz olsun da nasıl olursa olsun, denilebilecek bir konu değildir. Taşınacak olan eşyalar sizin için maddi belki de manevi değere sahip olacağından, kardan çok zarar edebilirsiniz. Nakliye firmaları genel olarak size çok ucuz fiyatlar sunmazlar. Çünkü gerek iş yükü gerekse işin önemi, ucuz iş gücünün önüne geçer. Burada bahsettiğimiz fiyatlar elbette uçuk fiyatlar değildir. Ancak, ev taşıma işi zaten zor bir iş olduğundan çok da ucuza kaçmamanızı tavsiye ederiz. Ev taşırken izlenmesi gereken belli yollar vardır. Eşyaların nasıl taşınacağının tespiti, eşyaları sökme, paketleme ve sonrasında evden çıkarma profesyonellik gerektirir. Ucuza fiyatlı bulduğunuz nakliye firması çalışanları, söktükleri eşyaları geri takamayabilirler. Yanlış takılan bir dolap kapağı bile, kullanıma başladığınızda büyük sorunlar yaratabilir. Monte esnasında sizin fark edip söylemeniz gerekir ki, bu da zamanınızdan çalar.

Evden eve nakliyat ciddiye alınması gereken bir konudur. Hali hazırda kullanacağınız eşyalarınızı yeni yerinizde de kullanacağınızdan, eşyalarınızın zarar görmemesi gerekir. Bu da profesyonel bir ekiple olur. Daha uygun fiyatlı diyerek seçeceğiniz bir nakliyat firması, beklentilerinizi karşılayamaz. Bizler çalışanlarımıza nakliyat işinin eğitimini veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ancak sizi memnun edersek yolumuza devam edebiliriz. İşte tam da bu nedenden işimizi aşkla yapıyor, fiyatlarımızı da sizin cebinizi düşünerek ayarlıyoruz. İstanbul nakliyat fiyatları, hızla kalabalıklaşan ülkemizde rekabet ortamı yaratarak değişmiştir. Her fiyattan nakliye firması bulmanız mümkündür. Eşyalarınız düzenli ve güvenli taşınsın istiyorsanız, bir de uygun fiyatlı olsun diyorsanız bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatımız, güler yüzlü ve eğitimli ekibimiz her daim sizlerin hizmetine hazırdır. Daha uygun bir fiyata bulacağınız nakliye firması, sonrasında size problem yaratabilir. Bizim ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda sizinle koordineli olarak çalışır. Böylelikle siz neyi nasıl istiyorsanız o şekilde olacaktır. Gerek yükleme yaparken gerek eşyalarınızı yerleştirirken, ekibimizin gösterdiği özeni siz de göreceksiniz.

Ataşehir Taşımacılık Hizmeti

Ataşehir taşımacılık hizmetini titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Zamanınızın ve eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu bilen ekibimiz, size hizmet vermekten memnuniyet duyacaklardır. Taşınma işi son derece meşakkatli ve güç bir iştir. En yakın mesafede taşınma yapılsa bile evin içinde yer alan eşyaların toplanması, paketlenmesi, akabinde yeni taşınılan yere gidilerek eşyaların açılıp yerleştirilmesi çok da kolay olmayan işlerdir. Bu süreç bazen yakın mesafelerde değil, uzak olan mesafelerde de gerçekleşebilir. İstanbul ise dünyanın en büyük kentlerinden bir tanesi ve çok sayıda ilçesi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ise Ataşehir. İstanbul’un en güzel bölgelerinden birisi. Genel olarak bakıldığında Ataşehir nakliyat konusunda çok sayıda firma var. Bu firmalardan bazıları Ataşehir ilçe sınırları içinde iken bazıları ile Ataşehir sınırları içinde olmasa da Ataşehir kentine çok özel hizmetler veren firmalar var. İşte onlardan bir tanesi de Korkmazoğlu firması. İstanbul Maltepe ilçesinde yer alan bir firma olmakla beraber kesintisiz olarak tüm İstanbul ölçeğinde hizmet vermektedir.

Firmamız bu alanda kesintisiz olarak hizmet verir. Eşyaların az ya da çok olmasına bakılmaksızın her türlü eşya taşınması firmamız tarafından alanında uzman deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleşir. Firmamız ile ilk defa çalışacak olanlar için özellikle ifade etmek gerekir ise alanında tüm belgelere sahip olan yetkileri tam olan bir firmadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet verdiğin için tam anlamı ile kurumsal ve profesyonel bir anlayış ile çalışır. Gerek mavi gerek beyaz yakalı olan personellerimiz müşteri odaklı olarak çalışır. Müşterinin beklentileri, öncelikleri göz önüne alınır. Eşyaların taşınması boyunca eşya sigortası yapılarak eşyaların başına gelebilecek her türlü soruna karşı tüm risklerin ortadan kaldırılması sağlanır. Bunun yanında çalışma saatleri olarak saat 8.00 ile 22.00 arasında olmakla beraber, müşteri desteği sürekli olarak 7/24 saat verilir. Kırılma riski taşıyan eşyalar, dijital ürünler için de özel güvenlik önlemleri alınır. Yani her şey sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Müşteri ile belirlenen gün ve saatte taşımacılık yapılır.

Bir cevap yazın