Beykoz Nakliyat

Beykoz Nakliyat olarak müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti verme konusunda iddialıyız. Nakliyat, dışarıdan bakınca kolay gibi görünen oysa ki çok ince noktaları bulunan hassas bir çalışmadır.

Beykoz Nakliyat Firmaları
Beykoz Nakliyat

Eğer eşyalarınızı emanet edeceğiniz kişiler hassas davranmaz ise, birçok sorunla karşı karşıya kalırsınız. Bu sorunların içinde en büyüğü ve tabii geri dönüşü olmayan ise, eşyalarınızın zarar görmesidir. Bu yüzden nakliyat firması seçerken hassas olmalı ve bu konuda iyi araştırma yapmalısınız. Günümüzde pek çok insan nakliye firması ararken tanıdığı birilerinin referans olmasını ister. Ancak metropol bir şehirde bunu yapmanız fazlasıyla zordur. Çünkü eskiye nazaran nakliye firmalarının sayısı oldukça artışa geçmiştir. Hal böyle olunca güvendiğiniz birinin nakliyesini gerçekleştiren firmayı bir daha bulamayabilir ya da çok yoğun olduğu döneme denk gelebilirsiniz. İşte bu noktada herkesin yaptığı tek bir şey vardır, İnternet danışmak. Evden eve nakliyat firması ararken tesadüfen karşınıza çıktıysak referanslarımızı incelemenizi isteriz.  Size en iyi ve güvenilir hizmeti vereceğimizi taahhüt ederiz.

İşini hakkıyla yapan ekibimiz, eşyaların güvenliğini sağlayan koruma yöntemlerimizle firmamıza oldukça güveniyoruz. Çünkü sadece eşya değil, bir değer taşıdığımızın fazlasıyla farkındayız. Bu yüzden ekibimiz, işini severek yapan kişilerden oluşuyor. Çünkü bizler bu işin ne kadar teferruatlı olduğunu biliyor, bu yüzden bu işi öylesine yapan insanlarla çalışmıyoruz. Eşyalarınızı evinizden nasıl aldıysak yeni yerine de o şekilde götürmek önceliğimiz. Beykoz nakliyat hizmeti, birçok nakliye firmasının aksine müşteri bazlı çalışır. Müşterimizi mutlu edemezsek, sağlıklı bir çalışma ortamımızın olmayacağının fazlasıyla farkındayız. Sizlere verdiğimiz hizmetin en başında bizlere olan güveninizi sağlamak önceliğimiz. Çünkü biz yıllarını bu işe vermiş bir nakliye firması olarak, güvenin her şey demek olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden gerek de monte anında gerek paketleme gerekse monte anında eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden işimizi sürdürüyoruz. Köklü bir nakliyat firması olarak sizlere nasıl daha bir hizmet vereceğimizi sürekli araştırıyor, zamanınızdan tasarruf için elimizden gelenin yapıyoruz.  Taşınma sürecinin müşterimize ne kadar stres yarattığının farkındayız.

Beykoz Nakliyat Firmaları

Beykoz nakliyat firmaları arasında özel bir yere sahibiz. Eşyalarınızı özenli bir şekilde taşımaktayız. İstanbul nakliyat firmaları arasında her zaman tavsiye edilen bir firma özelliğine sahibiz. Bunun sebebi eşya taşıma ve depolamada müşterilerimizin görüşlerini dikkate almamızdandır. Evden eşyalarınızı güven içinde alınıp yeni evinize sağlam bir şekilde taşımasını herkes ister. Beykoz evden eve nakliyat firması olarak biz müşterilerimizin eşyalarını dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Elbette Beykoz gibi bir kentte çok sayıda olan nakliyat firmaları arasında bizi tercih etmeniz size söyleyebileceklerimiz üstte yazdıklarımız ile sınırlı değil. Beykoz nakliyat işini tamamen size uyan zaman diliminde gerçekleştiriyor ve kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Müşteri temsilcilerimizi kafanıza takılan her türlü sorun için arayıp bilgi alabilirsiniz. Son sistem teknolojileri kullanıyoruz. Asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Her eşyanın tabiatına uygun olarak paketleme yapıyor ve ona uygun istifleme yaparak ilgili nakliyat araçlarında eşyalarınızı taşıyoruz. Gerek şoförlerimiz gerekse Beykoz evden eve taşıma yapan personellerimiz uzun yıllardır bizimle çalışan alanında uzman, eğitimli, deneyimli personellerdir.

Beyaz yakalı olarak çalışan personellerimiz de alanında eğitimli olan kişilerdir. Mutlak müşteri memnuniyetini baz alarak çalışırlar.  Firmamız kapasite açısından da tüm beklentilere yanıt verecek yeterliliktedir. Elbette diğer belgelerimiz gibi bu alanda olması gereken K3 belgesi ile güvenle hizmet vererek farkımızı ortaya koyuyoruz. Gerek Beykoz içinde gerek ise tüm il sınırları içinde taşımacılık bizim işimiz diyoruz. Dilerseniz Korkmazoğlu firması olarak depolama alanında da sizlere yardımcı oluyoruz. Nakliyat işi son derece özen isteyen bir iştir. Bu işler merdiven altı tarzında gitse de giderek yaşanan sorunlar ve insanların bilinçlenmesi ile beraber insanlar artık dikkatli davranmaktadırlar. İnsanlar bu alanda çok daha profesyonel olarak çalışan firmalardan hizmet alımı yoluna gidiyorlar. İşte Beykoz nakliyat firması olarak biz de işini en ince ayrıntılarına kadar düşünerek hizmet veren bir firmayız. Eşya depolama alanında hem domino etkisi yaratan hem de çok önemli referansları olan firmaların başında geliyor. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyıp size teslim ediyoruz.

Beykoz Nakliyat Fiyatları

Beykoz nakliyat fiyatları ise verdiğimiz hizmet kalitesine ve sigortalı olarak yapıldığı için oldukça uygun olan fiyatlardır. Araştırma yaptığınızda siz de bunu açık ve net bir biçimde rahatlıkla görebileceksiniz. Fiyatlarımız sabit değildir ve aradaki mesafeye, hangi katlar arası taşımacılık yapılacağına, eşya miktarına göre değişir. Ayrıca ödeme noktasında müşteriye her türlü kolaylık gösterilir. İstediği biçimde ödeme yapmasına imkan verilir. Firmamız hakkında bilgi vermeden önce Beykoz kentinin yapısına bakmak gerekir ise sadece İstanbul’un değil ülkemizin, hatta dünyanın da en modern, en lüks bölgelerinden bir tanesi. Belli bir ekonomik gücü olan insanların, tabiri caiz ise zenginlerin yaşadığı belli bir entelektüel seviyede olan insanların yaşadığı lüks evlerin, lüks objelerin olduğu bir yer. Böyle olunca da her şeye daha bir özen göstermek gerekiyor.  Müşterilerin beklentilerini doğru bir biçimde yorumlamak ve onlara en iyi hizmeti vermek noktasında sorumluluklarımızın bilinci ile nakliye hizmetini veriyoruz.

Kim olursa olsun her bir müşterimizin birbirinden özel olduğunu bildiğimiz gibi burada da hizmette sınır tanımıyoruz. Eşya taşıma fiyatları konusunda firmalar arasında fark vardır. Bunun sebebi kurumsal firmaları ile kurumsal olmayan firmalar arasındaki hizmet kalitesinden kaynaklanmaktadır. Kurumsal firma her zaman müşterisini düşünmektedir. Eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşımasını gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın monte ve de montesini titizlikle yerine getirmektedir. Kurumsal olmayan firmalar eşyalarınızı özensiz bir şekilde taşımaktadır. Eşya taşıma işinde uzman olmadıklarından eşyalarınıza zarar verme durumları vardır. Ve bu firmalar çok ucuza eşyalarınıza taşımaktadır. İş günü fiyatı iki katına çıkararak sizleri mağdur etmektedir. Beykoz nakliyat konusunda hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bu yana güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olmuştur. İstanbul genelinde sunduğu kaliteli nakliye hizmeti sayesinde sektörün en başarılı firmalarının başında gelmektedir. Depolama hizmeti ve evden eve nakliyat konusunda hizmet veren şirketler arasında, referans çalışmalarımız bizi her zaman ilk sıralara taşımıştır. Eşyalarınızı en kaliteli paketleme malzemeleri ile kaplayarak zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Beykoz Eşya Taşıma Hizmeti

Beykoz eşya taşıma hizmeti, eşya depolama ve eşya nakliyat konularında sektörde belirli belirsiz birçok firma hizmet vermektedir. Size en doğru cevabı verecek olacak elbette işinde tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş olan firmamızdır. Eşyalarınızı güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz ile güvenle taşımaktayız. Firmamıza ait araç filomuz ile sorunsuz ve tam vaktinde eşya taşıma hizmeti sunarak eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarımızda muhafaza ediyoruz. Eşyamı atmak istemiyorum, daha sonra tekrar kullanırım ancak evimde yer yok diyenler için etkin çözüm oluşturuyoruz. Taşınma işlemleri için kabus dolu sahneleri, çalışma prensiplerimizle yıkıyoruz. Sektörde ismi duyulmuş diğer şirketler gibi vaatlerde bulunmak amacı ile değil, referans çalışmalarımız eşliğinde güvenle hizmet sunuyoruz. Şirketimiz nakliyat ve depolama hizmetleri için sizlere 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak adına eşyanızı emaneti bilerek, o dikkatle hizmet vermektedir. En büyük hassasiyetimiz müşteri güveni ile hareket etmektir. Beykoz nakliyat firmaları arasında kurulduğumuz günden bu yana misyonumuz kat kat genişlemektedir.

İlk defa yola çıktığımız günün misyonunu genişleten firmamız, sizler için güvenilir eşya taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız, İstanbul’ un tamamında hem nakliye hizmeti hem de depolama hizmeti için sektörün en başarılı firmaları arasında yerini almıştır. Bu sayede profesyonel bir iletişim ağı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu kaliteli hizmeti aynı ölçütlerde sizler için sunmayı hedeflemekteyiz. Eşya depolama ve eşya nakliye işleri yürüten firmamız, kalite ve güvenilir hizmet sunabilmek adına belirli hususları kendisine prensip edinmiştir. Bu çalışmalar kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımız şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Kalitemiz öncelikle eşyanızı evinizden teslim alma kendisini hissettirir. Eşyalarınız evinizden özel paketleme malzemeleri ile paketlendikten sonra evden çıkartılır. Paketlemesini yaptığımız eşyalarınıza maddi hasar gelmesi durumuna karşılık eşyanızı sigortalamaktayız. Eşyanızı kendiniz paketlemeniz halinde ise, eşyanız taşıma esnasında zarar görürse sigorta kapsamına girmeyecektir.
  • Paketlenen eşyanız araç filomuzda yer alan modern nakliye araçları ile depolarımıza getirilmektedir.

Bir cevap yazın