Eşya Depolama

Ev-eşyasi-depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti sunan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmuştur. Eşya depolama konusunda hizmet almak isteyen her müşterimiz için güven önemlidir. Atmaya kıyamadıkları eşyaların muhafazası için güvenilir bir depo olması oldukça önemlidir. Bu eşyalar bazen bir oyuncak kolisi olabileceği gibi antika eşya da olabilir. İşyeriniz de arşiv için bir bölüm ayıracaksanız alan yetersizliği sebebi ile saklamanız gereken dosyalarınız da depolama için konu olabilir. Tabi eşyaların her biri ayrı bir öneme sahip olacağı için korunacağı alanın da kaliteli olması şarttır. Depolama hizmetlerinde en önemli husus, depoların fiziki koşullarıdır. Nemden ve rutubetten uzak alanlar her türlü koruma önleminin alınması depolama hizmetlerinin önemini ortaya koymaktadır. Bu kapsamda anlaşma yapılan depolama şirketinin bütün fiziki şartlarının bilinmesi referans çalışmalarının olması müşteri için güven verici olacaktır. İstanbul eşya depolama hizmeti veren şirketimiz, İstanbul genelinde A kalite hizmet vermek üzere sektörde ismini en üst sıraya taşımıştır.

Depolama ve nakliye hizmetlerinde internet üzerinde ismini duyurarak kazanç sağlamaya çalışan firmaların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Yılların verdiği tecrübe ile özellikle dolandırıcılık olaylarına karşı nakliye sektörünün güven kaybettiğini izlemekteyiz. Müşterilerimiz için sunacağımız hizmet içerisinde depolama hizmetinin nasıl sağlandığı konusunda ve depolarımız ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme yapmaktayız. 7/24 güvenlik kameraları ile gözetlenen depolarımızda, özellikle sel ve yangın gibi durumlar karşısında eşyalarınızı sigortalamaktayız. Aynı zamanda depoların yüksekliği eşyaların asla su ile temas etmeyeceği şekilde planlanmıştır. Her müşterimize özel depolar ile eşyaların birbirine karışması kesinlikle önlenmektedir. Müşterimize depo anahtarı teslim edilir ve anlaşma süresinde kendine ait alana eşya eklemesi de mümkündür. Bu sayede müşterilerimiz için ayrı ayrı yerlerde depolama zorluğunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Depoların istenilen büyüklükte ayarlanabilir olması ve ferah yapısı sayesinde istediğiniz kadar eşyanızı depolayabilmeniz mümkündür.  Şirketimiz her zaman sizler için en kaliteli çözümü oluşturmak adına hizmet vermeye devam etmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda fiyatta belirleyici birçok husus vardır. Bu hizmeti alacağınız firmanın profesyonelliğinden çalışma şekli ya da standartlarına kadar her şey fiyata etki eder. Aynı zamanda müşterinin depolama hizmeti almak istediği eşyasının miktarı da eşya depolama hizmet süresi yine fiyatı belirleyecektir. Eşya depolama konusunda profesyonel hizmet almak oldukça önemlidir. Anlaşma yapmadan önce piyasada yer alan firmalardan öncelikle fiyat teklifi almanız oldukça önemlidir.  Bu fiyat tekliflerini doğru kıyas edebilmeniz için sunulan işlem kalemlerini mutlaka doğru şekilde hesaplamanız gerekmektedir. Aksi takdirde anlaşma yapıldıktan ya da hizmet bitiminde sizin için ekstra ödemelerin karşınıza çıkması muhtemeldir. Bu sebeple eşya depolama hizmeti veren şirketimiz, sizler için şeffaf fiyat teklifleri ile yapacağı çalışma ve depolama alanına dair açık bilgiler vermektedir. Amacımız eşya depolama fiyatları konusunda işimizin ayrıntısını en doğru şekilde yansıtarak alacağımız ödemenin standartlar altında ya da üstünde olmadığını göstermektir.

Eşya depolama fiyatları konusunda sizin için fiyat teklifi sunacak şirketlerin hizmete dair soracağı sorular şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Depolama için komple ev eşyası mı depolanacak?
  • Eşya depolama için ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirlemek için ne kadar eşyanız depolanacak? Eşya adeti nedir?
  • Eşya deposunda eşyanızın depolama süresi ne olacak?
  • İşyerleri için arşiv alanı için depolama yapılacaksa ne kadar bir alana ihtiyacınız vardır?
  • İşyeri ekipman ya da araç-gereçleri için depolama yapacaksanız depolama periyotları ne kadar olacaktır?
  • Eşyanın teslim alınacağı adres neresidir?

Depolama Hizmeti

Depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvende kalır. Eşya taşıma hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Her zaman kurumsal olarak çalışmaktayız. Depolarımızda müşterilerimizin eşyalarının karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Birçok oluşabilecek sorunları önceden önlemler alarak sorun oluşumunu minimum seviyeye indiriyoruz. Ayrıca müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak sürekli olarak bizimle çalışmasını sağlıyoruz. Firmamızda bulunan hizmetler birçok duruma göre farklılıklar göstermektedir. Ancak biz her durum için müşterilerimize kaliteli hizmet vaadi veriyoruz.  Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak gerçekten çok zor olabiliyor. Özellikle çok büyük bir evde yaşıyorsanız bu durum gerçekten insanı çileden çıkartabiliyor. Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızı bazen bir yerde depolamanız veya saklamanız gerekebiliyor. Taşınma işlemi sırasında eşyalarınızın evde güvenli olmayacağını düşündüğümüzde genelde ilk olarak eşyaları depolayabileceğimiz bir yer bakıyoruz.

TIKLA ARA