adalar evden eve nakliyat

KORKMAZOĞLU NAKLİYAT olarak ev taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir İstanbul evden eve nakliyat bizler bu sorunlari ortadan kaldirmak için 44 yılı aşkın bir süredir Nakliyat hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tamamlamayi prensip edinmiş bir firmayiz. Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunlarin hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada İstanbul evden eve nakliyat tüm bu zorluklarinizi bildiği için en azindan evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.

 

Eşyalarınızın paketlenmesini uzman ekibimizle özenle yerine getiriyoruz. Ambalajlama hizmetinde son derece çağdaş bir hizmet vermekteyiz. Paketleme de hijyenik ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Bu malzemeler kraft kâğıtlı kalın patpatlar, bantlar, koliler ve etiketleri, yatak kılıfları, halı ve perde poşetleri, elbise dolapları, mobilya köşegenleri, streç filmler, ambalaj ipleri, mobilya monte ve demontesi için gerekli olan araç ve gereçlerdir.

 

Eşyalarınızın taşınmasında oda sırası dikkate alınarak aracımıza yerleştirilir. Taşımaya ilk olarak salonunuzdan başlanır. Salonunuzda bulunan koltuk takımı ve yemek takımınız uzman personelimiz tarafından ambalajlanır. Mobilyalarınız deneyimli marangozumuz tarafından montesi yapılır. Aynı şekilde yeni evinizde de mobilyalarınızı istediğiniz yere demontesi kurulur. Oturma odanızdaki eşyalarınız ve çocuk odanızdaki eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından paketlenir. Beyaz eşyalarınız tesisatçımız tarafından yerlerinden sökülüp paketlenir ve taşınacağınız evinizde de yeni yerlerine takılır. Yatak odanızda bazalarınız ve yatağınız ambalaj malzemeleriyle paketlenip aracımızda düzenli bir şekilde yerleştirilir. Dolabınızın monte ve demontesi marangozumuz tarafından yapılır.

 

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.