Eşya Depolama

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz.

esya-depolama
esya-depolama

Eşya depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi Korkmazoğlu  eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır.

Son zamanlarda özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleşen kentsel dönüşümden dolayı taşımacılık sektörü büyük hız kazanmıştır. Kimi insanlar ev eşyalarını yeni aldıkları başka dairelere taşırken kimi insanlarda depolama hizmetinden yararlanmak istemektedir. İşte bu hizmeti karşılamak için siz değerli iş ortaklarımıza yardımcı olabilecek bir nakliyat şirketi olarak karşınızdayız.

Ev eşyası depolama konusunda büyük bir titizlikle hareket eden firmamız ön inceleme için evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili gerekli detayları analiz ettikten sonra profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile gelerek tüm eşyalarınızı de monte ettikten sonra düzgün bir şekilde paketleme işlemlerini yaparak eşyalarınızı firmamızın güvenli ve kaliteli depolarında muhafaza etmektedir. İstanbul eşya depolama alanında öncü firmalarından olan şirketimiz en ekonomik fiyatlarda en kaliteli depolama hizmetleri vererek depolama firmaları arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir. Yurt dışına çıkacak olan akademik ya da lisans personelleri için indirimli depolarımız bulunmakta ve geri dönüldüğünde teslim ettiğiniz gibi alma imkanı sunmaktadır.

Firmamız depolama hizmetlerinde Kartal ve İkitelli bölgelerinde antrepoları ve İstanbul’un bazı bölgelerinde de küçük çaplı depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle depolayan bir depolama firması olan korkmazoğlu nakliyat siz değerli müşterilerimizin ne zaman almak isterse o zamanda kapınıza getirerek aynı titizlikle eşyalarınızı evinizde kurup yerleştirmektedir.

Eşyaların depoya gitmek üzere paketlenmesi, doğru şekilde taşınması ve düzgün depolanması hem depolayan hem de depolama hizmeti veren için çok önemlidir. Bir deponun depolama kapasitesini arttırmak için eşyaların düzenli olarak istiflenmesi gerekir. Plastik koruyucular ve kartonlar çok hafiftir ve eşyaları oldukça iyi koruyabilir. Ek olarak, kâğıdın, kartonun ve bazı plastiklerin geri dönüşüm yönü, yerel atık depolama alanlarına giren atık miktarını azaltmaya yardımcı olabilir. Oluklu mukavva, özellikle mukavemeti, hafifliği ve geri dönüştürülebilirliği nedeniyle verimli bir koruyucudur. İstanbul eşya depolama hizmeti veren birçok firma eşya paketleme hizmeti de vermektedir.

 

esya-depolama1
esya-depolama