İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliyat hizmeti, işini en verimli şekilde yapmaya odaklıdır. Nakliye, kelime anlamından da anlaşılacağı gibi eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaktır.

İstanbul Nakliyat Hizmeti
İstanbul Nakliyat

Ancak biz, İstanbul nakliyat olarak işimize sadece eşya taşımak olarak bakmıyoruz. Bizim için asıl mesele önce müşteri memnuniyetidir. Çevrenizde birçok nakliyat firması görebilir, arkadaşlarınızdan nakliye konusunda fikirler alabilirsiniz. Bizimle tanıştığınızda, nakliyeye bakış açınızın değişeceğinden eminiz. Titizlikle yürüttüğümüz işimiz, güvene dayalı iş anlayışımız bizi diğer nakliyat firmalarından bir adım öne çıkartıyor. Evden eve taşınmak için bizimle anlaştığınızda size gerekli açıklamaları yapmadan ve güveninizi sağlamadan işimize başlamayız. Öncelikle size taşımanın işleyişini anlatıyor, gerekli ekipmanlarımızı sağladıktan sonra işe koyuluyoruz. İstanbul nakliyat hizmeti, yıl içerisinde yüzlerce nakliye hizmeti sunarak size en üst referansı sağlıyor. Taşınma anı başladığı an, eşyalarınız sökülürken titizlikle davranıyor, eşyalarınıza ufacık zarar vermeden, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Eşyaları sökme işi bittikten sonra, taşıma esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi amacıyla, yine aynı titizlikle eşyalarınızı paketliyoruz.

Paketlerin sağlam olması, taşıma esnasında açılmaması için kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Aynı işlemler taşındığınız yerde yeniden başlıyor. Paketleri çok dikkatli bir şekilde açıyor ve monte ediyoruz. Sizin yorulmamanız, yeni evinize girdiğinizde ekstra şeylerle uğraşmamanız için, tamamen size odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnternet koca bir deniz. Eğer bu denizde bize ulaştıysanız, hakkımızda ki yorumlara bakmanızı öneririz. Yorumları okuyup biraz da hakkımızda araştırma yaptığınız da eminiz ki, eşyalarınızı bize emanet etmeyi tercih edeceksiniz. Hemen hemen her gün gerçekleşen nakliyatlarımız ekibimizin işinde uzman kişiler olmasını sağladı. Bu yüzden firmamıza da ekibimize de fazlasıyla güveniyor, sizlere en iyi hizmeti sunacağımız konusunda da kendimize güveniyoruz. Aldığımız memnuniyet mesaj ve yorumlar da, bu sözümüzü kanıtlar nitelikte. Nitelikli bir çalışma, her alanda firmanın birkaç adım öne çıkmasını sağlar. Ekip arkadaşlarımızın müşteri memnuniyeti odaklı çalışması da bu yüzdendir. Yoğun bir şekilde nakliye firması arayışına girmiş olabilirsiniz. Bu arayışa girmeniz, eşyalarınızın sizin için değerli olduğunu ve temiz iş istediğinizi gösterir.

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliyat firmaları arasında kurumsal bir şirketiz. İşte bu noktada İstanbul nakliyat olarak size nitelikli iş gücü sağlıyoruz. Karşılıklı güven içerisinde olacağınız, çalışmanın sizi yormayacağı bir firmayız. Siz sadece adresi verin, gerisini bize bırakın. İstanbul nakliyat firmaları, oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İstanbul oldukça büyük bir şehir olduğundan, nakliyat firması bulmakta zorlanmazsınız. Özellikle internetin gelişip hemen hemen her eve girmesiyle, nakliye firmaları internet ortamında da kendini göstermiştir. Arama motorunuza İstanbul nakliyat yazdığınızda karşınıza pek çok firma çıkar. Siz de bir tanesini seçip nakliye işleminizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak burada önemli olan güvendir. Sanal ortamda kimi firmalar telefonda tüm bilgilerinizi aldıktan sonra, daha siz onları ve çalışma şekillerini görmeden size fiyat sunabilirler. Alacağınız fiyat karşılığında siz de buna ikna olabilirsiniz. Ancak taşıma işi ciddi anlamda önemli bir iştir. Sosyal medya ve internet bu kadar gelişmeden önce, nakliyat işleri tanıdık insanlar aracılığı ile yapılırdı. Şimdi ise karşınıza internetin her yerinde nakliyat firmaları çıkabilir.

İstanbul nakliyat firmaları geniş bir alana yayılmış olsa da bizler, çalışma prensibimiz ile içlerinden sıyrılıyoruz. Telefonla bizi aradığınız ya da internet ulaştığınız an sizi bilgilendirme sürecimiz başlıyor. Sizlere nasıl bir hizmet vereceğimizi anlatıyor, gerekli evrakları ve yapılması gerekenleri size söylüyoruz. Böylelikle aramızda karşılıklı güvene dayalı bir iş anlaşması başlıyor. Çalışmaya başladığımız andan itibaren içine gireceğiniz her türlü süreci size açık açık anlatıyor hak ettiğiniz hizmeti sizlere sunuyoruz. Nakliyat firması olarak, ne istediğinizi biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Kendi eşyalarımızın nasıl taşınmasını istiyorsak eşyalarınızı öyle taşıyor. Bir evden diğerine geçene kadar ve kurulum aşamasında eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Nakliyat firması denilince akla ilk gelenin sıradan bir taşıma işlemi olduğunu biliyoruz. Ancak bu doğru bir düşünce değildir. Nakliyat, her aşamada ciddiye alınması gereken bir iştir. Eşyalarınızın sökülmesi, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve tekrar kurulması, zor olsa da işi bilen insanlar için keyif vericidir.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

İstanbul nakliyat fiyatları, bu ilçemiz İstanbul’un en yeni yükselen değeri olduğundan oldukça merak edilmekte. İstanbul, baktığınızda her ne kadar sitelerden oluşan kısıtlı bir ilçe gibi görünse de öyle değildir. İstanbul metropol bir şehir olduğunda nakliyat ihtiyacı artmıştır. İstanbul nakliye fiyatları konusunda tam fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü taşınmanın şartlarına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bunun nedeni de sizin isteklerinizi tam olarak yerine getirme isteğimizden kaynaklanmaktadır. Nereye taşınacağınız, taşınacağınız yerin kaçıncı kat olduğu, eşya taşınabilecek bir asansör olup olmadığı gibi faktörler fiyatlandırmayı etkiler. Yine de tüm bu şartlar göz önüne alındığında Korkmazoğlu Nakliyat size en uygun fiyatı vereceğini garanti eder. Evden eve nakliyat, çok ucuza kaçarak yaptırabileceğiniz bir iş değildir. Elbette fiyatları size çok uygun gelen yerler bulabilirsiniz. Ancak burada önemli olan size nasıl hizmet verecekleri, beklentinizi karşılayıp karşılayamayacaklardır. Sizin çok ucuz olduğu için tercih edeceğiniz bir firma, sonrasında size altından kalkamayacağınız hasarlar bırakabilir.

Eşyalarınızın sizin için ne denli kıymetli olduğunu bilmeden acele firmalardan uzak durunuz. Diğer işlere yetişmek amacıyla özensiz iş yapacak olan nakliyat firmaları size elbette daha uygun fiyat vereceklerdir. Burada en doğru olan karşılıklı güvene dayalı sözleşme yapmaktır. Ancak çoğu nakliyat firması sözleşme yapmaz. İşte bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliklerden biri sizinle sözleşme yapacak olmamızdır. Eğer bir nakliyat firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir en doğru bilgiyi bizden alabilirsiniz. İstanbul nakliyat fiyatları, değişkenlik gösterse de kesenize uygun her fiyatı bize bulmanız mümkün. İşinde uzman ekibimiz size bazı sorular sorarak ya da taşımasını yapacakları eşyaları gelip inceleyerek size ortalama bir fiyat çıkartabilir. Böylelikle siz de ücret konusunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Üstelik İstanbul evden eve nakliyat olarak sizlere sadece nakliye hizmeti vermiyoruz. Evinize sığmayan, sonra kullanırım diye düşündüğünüz, atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı güvenli depolarımızda muhafaza ediyoruz. Gözünüzün arkada kalmaması için en iyisini düşünen firmamız, depolama görevini de layıkıyla üstleniyor.

Güvenilir Nakliyat 

Güvenilir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık işleri özen isteyen işlerdir ve başlı başına bir uzmanlık gerektirir. Çok kolay olan bir olgu da değildir ki taşınanlar bunu son derece iyi biliyor. Üstelik günümüzde insanların yeteri düzeyde zamanları da yok. Böyle olunca da Korkmazoğlu evden eve nakliyat firmamızdan insanlar başta Maltepe olmak üzere İstanbul’un muhtelif semtlerinde kaliteli ve özel hizmet almanın keyfini yaşıyorlar. Taşımacılık her bir adımda başka incelikler istiyor. İlk adım elbette eşya paketleme. Burada firmamız taşınacak olan eşyaların neler olduğunu belirledikten sonra onlara uygun olan paketlemeler yapıyor. Bunun için daha önce kullanılmamış, yıpranmamış koliler kullanılıyor. İlgili ürün, uygun ebatta yer alan kolilere konuluyor ve ağzı paketleniyor. Sonrasında ise yine uygun biçimde taşıma aracına yerleştiriliyor. Referanslarımıza baktığınızda siz de ne kadar özenle çalıştığımızı göreceksiniz. Dilerseniz eşyalarınız başka bir yere taşınmayacak iseniz bizim çok özel depolarımızda depolanarak sizin belirlediğiniz zamana kadar da depolanabiliyor. Bu konuda da sizin tüm beklentilerinize yanıt vermeye çalışıyoruz.

Eşya paketlemesi yapan tüm personellerimiz alanında deneyimli ve uzman olan, işini severek ve iş etiğine göre seri ve hızlı biçimde yapan kişilerdir. Firmamızın önem verdiği konulardan bir tanesi de müşteri memnuniyetidir. Eşya miktarı ve türü ne olursa olsun tüm eşyalarınız bizim size verdiğimiz hizmet süresince nereye gidecek olursa olsun eşya sigortası ile sigortalanıyor. Sonrasında kayıp, çalıntı, düşme, kırılma gibi tüm risklere karşı güvence altına alınarak taşımacılık işlemi gerçekleştiriliyor. Asansörlü evden eve nakliyat da işimizin en temel parçasıdır. Bu bizim zamandan kazanmamızı ve işlerinizin daha seri olarak yapılmasını sağlar iken aynı zamanda güvenle taşımacılık yapılmasını sağlar. Hataların en aza indirgenmesine yardımcı olur. Üstelik yüksek katlı olan binalarda asansörlü taşımacılık yapılması bina içinde diğer insanları da rahatsız etmemek için önem verdiğimiz bir konudur. Fiyatlarımız ise son derece makul olup, ödeme noktasında müşteri beklentileri ön planda tutulur. Tüm bunların yanında firmamız alanında gerekli olan tüm belgelere sahip olan bir firmadır.

Bir cevap yazın