İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliyat firması olarak eşyalarınızı titiz bir şekilde taşımaktayız. İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz sizlere en uygun fiyat bu hizmeti yerine getirmektedir. İstanbul nakliye hizmetimiz ile birçok taşıma işlemini gerçekleştirdik.

İstanbul Nakliyat ŞİRKETLERİ
İstanbul Nakliyat

Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden çalışanlarımız, İstanbul evden eve nakliye konusunda yüzünüzü güldürüyor. Ev taşımaya karar veren herkes için en önemli konu ‘eşya güvenliği’ konusudur. Pahalı LCD TV’ler, değerli cam eşyalar, antika eşyalar ve değerli mobilyalar taşınma esnasında zarara uğramaktadır. Bu değerli eşyaların taşınma esnasında zarara uğramaması için profesyonel evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç vardır. Yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyeti kategorisinde ilk sırada yer alıyoruz. Profesyonel ev taşıma hizmeti sunuyoruz ve sorunsuz bir şekilde ev taşıma işlemi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile işe başlıyoruz. Bu hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.  Ekspertiz programı konusunda güvendiğimiz elemanlar taşınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi adına İstanbul nakliyat işleminin gerçekleşeceği binayı incelemektedir.

Keşif işlemi sayesinde yükleme problemleri asgari seviyeye düşürülmektedir. Elemanlarımız öncelikle binanın çevresini incelemektedir. Park boşluğu veya bahçe boşluğu incelendikten sonra asansörlü aracın park edeceği boşluk tespit edilmektedir. Asansörlü yük aracı ile kamyonun yan yana sığabileceği boşluğu tespit ediyoruz. Ayrıca bu boşluğa bakan pencere ve balkonları da elemanlarımız tarafından incelenmektedir. Ayrıca asansörlü aracın yük indirme esnasında elektrik tellerine veya ağaçlara takılmaması için gerekli önlemler bu aşamada alınmaktadır. Apartman girişi ve diğer girişler uzman ekibimiz tarafından incelenmektedir. Asansörlü araç kullanılamayacak ise bu durum ev sahibine arz edilmektedir. Bu gibi durumlarda İstanbul evden eve nakliye iş gücü devreye girmektedir. Ekibimizin geneli, eşya taşıma işlemi esnasında eşyanın zarar görmemesine azami gayret göstermektedir. Bu nedenle ilk önce özel paketleme işlemi yapılmaktadır. Paket işleminin yanı sıra marangoz hizmeti de aynı şekilde güvenli taşıma işleminin en önemli aşamalarından biridir. Nakliyat hizmetimizin önemli hizmetlerinden biri olan marangoz hizmetini titiz yapmaktayız.

İstanbul Nakliye Firması

İstanbul nakliye firması olarak eşyalarınızı taşırken çok dikkatli bir şekilde hareket etmekteyiz. Maksimum güvenli taşıma yöntemlerini en iyi şekilde uygulayan çalışanlarımız, beklenmedik kazalara karşı eşyaları sigorta hizmeti sunmaktadır.  Ev taşırken değerli eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta şirketi bu zararı karşılamaktadır. Ev taşıma süresi boyunca geçerli evden eve nakliye sigorta işlemleri bu kategoride pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus sigorta işleminin paketleme işleminden önce gerçekleşmiş olmasıdır. Paketleme yapıldıktan sonra İstanbul evden eve taşıma sigorta poliçesi kesilmemektedir. Bunun nedeni, sigorta şirketinin paketlemeden önce sigortalanacak eşyanın fotoğrafını istemesidir. Taşıma esnasında sigorta kategorisinde meydana gelen bütün zararlar sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Eşya istifleme işleminde ilk sırayı her zaman için ağır eşyalar alır. Bu sektörde en zor iş her zaman için ağır eşya indirme işlemi olmuştur. Asansörlü araçların icadı ile birlikte evden eve nakliyat hizmeti hızlandı. Ağır eşyalar bu asansörler sayesinde dakikalar içerisinde kapalı kasa araçlara aktarılmaktadır.

İstanbul nakliye firması olarak eşyaları aracımıza düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu ağır eşyaların üzerine, hassasiyet özelliğine göre eşya kutuları yerleştirilmektedir. Fiyatlandırma işleminde, tercih ettiğiniz program ve taşıma mesafesi belirleyici rol oynamaktadır. Güvenli yöntemlerle özel eşyalarınızı istediğiniz adrese kısa sürede taşıyoruz. Güvenli evden eve nakliyat hizmetimizin ilk önemli aşaması olan paketleme yöntemi, istifleme işlemine uygun şekilde yapılmaktadır. Kapalı kasa araçlara eşyaların özenle yüklenmesi işlemi güvenli taşıma programımızın ikinci aşamasıdır. Üçüncü aşama ise eşyaları sarsmadan adrese teslim işlemidir. Bu işlemden sonra aynı özeni göstererek eşyaları itina ile yeni adrese indiriyoruz. Bütün bu aşamalarda elemanlarımız eşyaları titiz bir şekilde indirmektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan firma elemanlarımız dört mevsim çözüm üretmektedir. Bütün hava koşullarında aynı performansla hizmet veriyoruz. İstanbul evden eve nakliye firması denildiği zaman ilk akla gelen firmayız. Çözüm odaklı hareket ederek kısa sürede istediğiniz adrese yükünüzü teslim ediyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamızdan teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev eşyası taşıma sektöründe karşılaşacağınız fiyatlar çok çeşitlilik gösterecektir. Çok ucuza profesyonel olmayan firmalar da bulunmaktadır. Fiyat araştırması yaparken önemli olan nokta kaliteyi ucuza getirmektir. Biz sektörün lider firması olarak kaliteli ev eşyası taşıma işini en uygun fiyata size sunmaktayız. İstanbul’da bu hizmeti en iyi şekilde vermeye adayız. Çünkü firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Bu sektörde önemli olan konulardan biri de resmiyettir. Resmi prosedüre uygun şekilde eşya taşımayan ve gayri resmi çalışan firmalar, trafikte birçok sorunla karşılaşmaktadır. Ayrıca illegal yöntemlerle ev taşıyanlar, eşya güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Firmamız, gerekli izinleri alarak, güvenli İstanbul evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Her yönden güvenli yöntemleri tercih ediyoruz ve bu konuda aradığınız hizmet kalitesini 7/24 adresinize taşıyoruz. Firmamız İstanbul ev eşyası taşıma firmaları arasından sıyrılan birinci firmadır.

Ev eşyası taşıma ihtiyacı olan bireyler bu işlerini en iyi yapacak firmaları araştırmak ile işe başlarlar. Yapılan iyi bir araştırma sonucunda varılan yol bize çıkmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat denince firmamızın akla gelmesinin bir başka sebebi ise çalışanlarımızın kalitesidir. Çalışanlarımız belli periyotlarda teknik eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler sonucunda kazanmış oldukları bilgilerini sahada rahatlıkla kullanmaktadırlar. Sadece teknik eğitim değil bunun yanında sosyal iletişim becerisi eğitimi de verilmektedir. Bu sayede müşterilerimizle iletişimde bir sorun çıkamamaktadır. Müşterilerimiz merak ettikleri soruları sormaktadır. Bunun yanında aldıkları cevap kendilerini tatmin etmektedir. Ev eşyası taşıma işlemine başlamadan önce kırılması muhtemel eşyaları tespit etmekteyiz. Böylece bir kazaya mahal vermemekteyiz. Diğer tüm eşyalara göstermiş olduğumuz yüzde yüz hassasiyeti bu eşyalara yüzde iki yüz olarak göstermekteyiz. İstanbul nakliyat fiyatları konusunda sizlere uygun seçenek sunmaya devam edeceğiz. Aynı şekilde Maltepe evden eve nakliye hizmetimizden de faydalanmak için iletişim yoluyla fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz eşya depolama hizmetimizi de inceleyip fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın