Kadıköy Nakliyat

Kadıköy nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak işlerimizi titiz ve pratik bir şekilde yerine getirmekteyiz. Son model güçlü yük araçlarıyla hizmet veren Kadıköy evden eve nakliye ekibimiz müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Hizmet kalitemizin temelinde güvenli nakliyat yöntemi ve profesyonel eleman kadrosu yer almaktadır.  

Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Nakliyat

Elemanlarımız işin ehli kişilerden oluşmakla birlikte ev eşyası taşıma işleminde güvenilir yöntemleri tercih etmektedirler. Hizmet kalitesini artıran ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden çalışanlarımız müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese en kısa sürede ulaşan takım arkadaşlarımız ilk aşamada eşyanızı incelemek üzere adresinize gelmektedir. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilen keşif işleminde taşınacak eşya incelenmektedir ve gerekli incelemenin ardından en uygun yük aracı tahsis edilmektedir. Keşif ekibimiz eşyanızın genel özelliklerini not aldıktan sonra listeye en uygun paketleme malzemelerini eklemektedir. Bu listedeki eşyaya göre araç seçimi de yapılır. 

Kadıköy evden eve nakliyat şirketleri arasında asansörlü eşya taşıma yöntemleriyle eşya transferi gerçekleştirmekteyiz. Her türlü eşyayı sorunsuz taşıyan Kadıköy nakliye ekibimiz işinde usta kişilerden oluşmaktadır. Bazı taşıma işlemlerinde asansörlü aracın park edeceği alan yetersiz olabilir. Sokaklar dar olabilir veya evin çevresinde yeterli boşluk olmayabilir. Bu durumda işinde usta elemanlarımız devreye girmektedir. Eşya taşıma yöntemleri konusunda uzman çalışanlarımız keşif işlemi esnasında çıkabilecek sorunları not etmektedir. Dar sokaklar, dar pencereler, elektrik telleri ve ağaçlar, asansörlü araçla ile eşya indirme işleminde problem teşkil etmektedir. Keşif ekibimiz bütün bu unsurları dikkate alarak güvenli eşya taşıma çözümleri sunmaktadır. Ağır yükler için özel asansörlü araç tahsis ediyoruz. Bu asansörlü araç, kanepe, derin dondurucu, sandık, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ağır eşyaları saniyeler içerisinde aşağı indirmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat asansör aracının yanına park eden kapalı kasa araca ilk aşamada bu ağır eşyalar yerleştirilmektedir. İstifleme kuralına göre ağır eşyalar her zaman altta olur. 

Kadıköy Nakliye Şirketi 

Kadıköy nakliye şirketi arıyorsanız firmamız tam size göre hem uygun fiyat sunmaktayız. Hem de titiz bir şekilde çalışmaktayız. Eşyaları aracımıza yerleştirirken büyük eşyaları alt kısma koymaktayız. Bu eşyaların mukavemeti yüksektir olduğu için üzerine eşya geldiği zaman herhangi bir deformasyon meydana gelmez. Bu eşyaların üst kısmına ise mekanik bakımdan hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bu kutuların içi köpüklüdür ve darbelere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Cam, seramik, elektronik eşya, LCD TV ve benzeri eşyalar, özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Elektronik eşyalar önce balonlu poşetlere daha sonra köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Bu şekilde elektronik eşyalar için maksimum koruma sağlanmaktadır. Güvenli bir şekilde eşyaların asansörle yük aracına indiren Kadıköy nakliye işçilerimiz istifleme konusunda her zaman istihap haddini dikkate alarak hareket etmektedir. Yani altta kalan eşya her zaman en dayanıklı eşya üstteki eşya ise her zaman en hassas eşyadır. Trafik kuralları çerçevesinde güvenli araç kullanan personelimiz yükleme sonrası güvenli yolları tercih ederek eşyaları yeni adrese ulaştırmaktadır.  

Kadıköy nakliyat şirketi olarak ev taşımalarınıza pratik çözümler üretmekteyiz. Eşyalarınızı temiz bir şekilde taşıyıp sizlere teslim etmekteyiz. Seri bir şekilde takım ruhu ile hareket eden ekibimiz aynı özveriyi eşya indirirken de göstermektedir. Eşya indirme işleminde pratik çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz ve bu kategori her zaman müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz. Türkiye’de kullanılmaya başlanan nakliye araçlarını filosunda bir araya getiren evden eve nakliye sektöründe hizmet veren şirketimiz her zaman yeni araçları tercih etmektedir. Araçların sanayi bakımı, vergisi, sigortası ve diğer önemli bakımları düzenli bir şekilde firmamız tarafından takip edilmektedir.

1.Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Kadıköy’de nakliye ücretleri 600 – 1800 ₺ arasında değişmektedir. Eşyalarınızın yoğunluğuna ve eşyanın gittiği semte göre fiyat belirlenmektedir.

2.Kadıköy Nakliyat Alanında Modüler Asansör Hizmetiniz Var Mı?

Evet. Modüler asansör sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıması yapılır. Hem daha ekonomik hem de daha rahat bir taşıma hizmeti olur.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde fiyatlarımız sizlerin de bütçesine göredir. Kadıköy içi taşımalarda 500 ₺ den fiyatlar başlamaktadır. Fiyatı eşyalarınızın yoğunluğu oluşturmaktadır. Eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşımasını ve yerleştirmesini taşımaktayız. Kurumsal olmayan firmalar eşyalarınıza zarar vermektedir. Yanlış istifleme yöntemleri de eşyaların zarar görmesinde önemli bir etkendir. Kadıköy nakliyat kategorisinde istifleme işleminde porselen, cam ve benzeri eşyaların üzerine ağır eşyaların kutuları yerleştirilirse, bu eşyaların kırılması an meselesidir. Bu nedenle ağır eşyalar alta, hassas ve kırılabilir özelliğe sahip eşyalar üste yerleştirilmektedir. İşçi ordusu ile ev taşımak, asansörlü taşıma kategorisine göre çok daha maliyetlidir. Bu konuda etkili çözüm istiyorsanız, ilk aşamada yapmanız gereken işlem profesyonel firma tercihi olmalıdır. Şirketimiz, aradığınız mükemmel ev eşyası taşıma hizmetini güncel yöntemlerle adresinize taşıyor. Kadıköy nakliyat fiyatları seçeneğimize ulaşmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. İşinizi bırakmadan veya günlük hayat programınızı iptal etmeden ev eşyası taşıtmak istiyorsanız, bizi aramanız yeterlidir.  

Kadıköy evden eve nakliye fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşünmekteyiz. Firma elemanlarımızla günlerinizi alan eşya taşıma işlemi birkaç saatte pratik bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Fiyat konusu değişkenlik göstermektedir. Bunlardan bir tanesi fiyatı sunan firmanın güvenirliliğidir. Bu özellik firmanın geçmişte yapmış olduğu işlere bakılarak anlaşılabilir. Ya da kaç yıldır bu sektörde faaliyet gösterdiği buna ışık tutacaktır. İkincisi fiyat teklifi alırken sonradan sizi şaşırtacak ek ücretler çıkmamasına dikkat etmektir. Bazı firmalarda fiyat tarifesi şeffaf olmamaktadır. Bu yüzden bazı hizmetlere taşıma sonunda ek ücretler çıkabilmektedir. Bunun önüne geçmek için yapılacak iş, fiyat araştırması yaparken sadece fiyata bakmamaktır. Sağlanacak taşıma işleminin kalite fiyat performansına bakılmalıdır. Bu bilgiye bakıldığında görülecektir ki en uygun fiyat bizim firmamıza aittir. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz şeffaflık ve müşteri memnuniyeti yanı sıra vermiş olduğumuz sözleri aynıyla tutmamız sektörde başarıyı getirmiştir. Dilerseniz Maltepe evden eve nakliyat ve Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın