Maltepe Nakliyat

Maltepe nakliyat hizmetini kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Kaliteyi ve güveni bir arada sunan ve yılın her gününde aynı performansla hizmet veren Maltepe evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, her geçen gün tercih sıralamasında üst sıralara çıkmaktadır. Yeni yük araçlarıyla ve işinin ehli personeliyle hizmet kalitesini artırmaya devam ediyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliye Firmaları
Maltepe Nakliyat

Şehir içi ve şehirler arası nakliye konusunda çözüm odaklı hareket etmekteyiz. Sosyo-ekonomik açıdan Türkiye’nin en kapsamlı şehri olan İstanbul’da, sorunsuz bir şekilde taşınmak, ciddi bir sorundur. Bu ciddi sorunun amatör yöntemlerle çözülmeye çalışılması maddi açıdan zararın meydana gelmesine neden olmaktadır. Firmamız bu bilinçle hareket ederek en iyi hizmet programını sunmaktadır. Güven probleminin hat safhada olduğu evden eve nakliyat sektöründe profesyonelliğe olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Deneyimli eleman kadrosuna sahip firmamız profesyonel çözüm seçenekleriyle bu boşluğu doldurmaktadır. Müşteri güvenini kaliteli hizmet programı ile gerçekleştirdik. Güvenli taşıma programı hizmet programımızın temelini teşkil etmektedir. Eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

Ev veya iş yeri taşıma işlemlerinin sıklıkla yaşandığı ülkemizde, bu kategoride en çok Maltepe evden eve nakliyat firmaları sektöründe yoğunluk meydana gelmektedir. Bu sektörde müşteri güvenini maksimum seviyeye çıkaran şirketimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir. Sıradan ve güvenli olmayan ev taşıma işlemleri, maddi açıdan zarar görmenize neden olur. Firma olarak müşteri memnuniyetini baz alarak en güvenli ev taşıma yöntemlerini tercih ediyoruz. Hava muhalefeti olmadığı sürece, yılın her gününde nakliyat işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizden gelecek olan talepleri değerlendirmektedir. Evden eve eşya taşınırken firmaların ve müşterilerin üzerine düşen birtakım görevler vardır. Burada amaç eşya taşımadaki kaliteyi arttırmaktır. Eşyası taşınan kişi asla eşyasına zarar gelsin istemez. Ancak bu süreçte Maltepe nakliye firması olarak müşterilerimizin de bu konuda eksik bilgilendirildiğini ya da yönlendirildiğini görüyoruz. Bu sebeple nakliye işinde aslında işin püf noktası müşteri şeffaf şekilde bilgilendirmektir diyoruz. Eşyalarınızı profesyonel olarak taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Maltepe Nakliyat Firmaları 

Maltepe nakliyat firmaları arasında her zaman lider konumdayız. Temiz nakliyat hizmetini vermekteyiz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıması ve depolanması yapılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli unsuru olan asansörlü araçlar, Maltepe evden eve nakliyat ağır eşya taşıma işlemini pratik hale getirmektedir. İş gücü gerektiren ve zaman alan ağır eşya taşıma işlemi, asansörlü araçlarla sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Asansör sistemine sahip bu araçlar, dört yüz kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir ve on-on beş kata kadar rayları uzanabilmektedir. İş gücü konusunda da firmamız profesyonel çözüm seçeneklerine sahiptir. Eşya taşıma işlemlerinde, paketlemede, marangoz hizmetinde ve istiflemede uzman elemanlarla çalışan firmamız, ekip ruhuna sahip kişileri kadroya dahil etmektedir. Firma elemanlarımız, eşyanın güvenli bir şekilde paketlenmesi, istiflenmesi ve teslimatı konusunda tecrübelidir. Nakliye dünyasında başlı başına ayrı bir sektör olan evden eve nakliyat, en yoğun sektörlerden biridir. Bu sektörde profesyonellik, eşyaların zarar görmeden taşınmasında önemli rol oynamaktadır.

Ekspertiz, paketleme, marangoz hizmeti, asansörlü araçla yükleme, istifleme ve eşyanın teslimatı gibi konular profesyonel Maltepe nakliyat hizmetimizin önemli aşamalarıdır. Nakliyecilik sektöründe güven veren şirketimiz, evden eve nakliyat işlemlerinde yeni nesil çözüm seçeneklerini tercih etmektedir. Son model kapalı kasa araç filosu, kaliteli paketleme malzemesi ve deneyimli eleman gibi kategorilerde en iyisi tercih edilmektedir. Eşya güvenliğinin yanı sıra eşyanın güvenli bir şekilde transferi, firmanın hizmet programını oluşturmaktadır. Maltepe evden eve nakliye için hizmet almak isteyenler için son dönemlerde piyasada birçok firmanın ismi duyulmuştur. Bu firmalar piyasa fiyatı altında rakamlara, olması gereken hizmetle değil noksan hizmet anlayışı ile iş yapmaktadır. Müşterilerimizin bu konudaki en önemli hassasiyeti; köklü firmalar ile çalışmaları olmalıdır. Şirketimiz Maltepe nakliye firmaları arasında sektöründe 30 yılı aşkın sürelik tecrübesi ve güçlü referansları ile tanınmaktadır. Personelimiz konusunda eğitimli ve işini pratik çözümlerle sonuca ulaştıran kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın emin ellerde taşınacağından emin içerisinde bir taşınma süreci için sizlere hizmet sunuyoruz.

Maltepe Nakliye Firması

Maltepe nakliye firması olarak titiz bir çalışma yapmaktayız. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketleyip taşımasını yapmaktayız. Maltepe nakliyat işlemi için en önemli hususların başında elbette paketleme işlemi gelmektedir. Paketleme neden önemlidir? Eşya taşıma süresince eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuz durumlarda şirketimiz sigorta kapsamında bu durumu telafi eder. Ancak eşyaların sigortalı taşınabilmesi için kesinlikle paketleme işleminin de bize ait olması gereklidir. Bu sebeple paketleme işinin sorumluluğunu biz alıyoruz. Siz hiçbir şeye dokunmadan sadece taşınma esnasında bizlere eşlik edin yeterli. Yine paketleme konusunda bir diğer husus, eşyaların paketlenmesi usulüdür. Paketleme öncesinde evde yer alan eşyalar sınıflandırılır. Kırılacak eşyalar bir yerde, çizilecek delinecek olanlar da bir yerde tutulur. Her grup eşya kendi yapısına uygun ambalaj kağıtları ile paketlenir. Burada amacımız kesinlikle eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Bu sınıflandırma sonucunda aynı düzende eşyalarınızı nakliye aracımıza alıyoruz. Araç içerisinde düzenli şekilde taşınan eşyalarınızın yine araçtan indirilirken de aynı düzende yeni adrese bırakılmasını sağlıyoruz.

Yeni ev alındığı zaman veya ev değiştirildiği zaman, ilk anda ‘nasıl taşınırız?’ sorusu gündeme gelmektedir. Maltepe nakliyat firmamız, müşteri beklentilerini değerlendirerek taşınma konusunda ciddi çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Sözde kalmayan ve pratikte sorunsuz bir şekilde uygulanan nakliye çözümleri, nakliye ile ilgili sorunlarını tam anlamıyla çözüme kavuşturacaktır. Bu sektörde dikkat edilmesi gereken konulardan biri de deneyimli eleman kadrosudur. Bu sektörde hizmet vermeye başladığımız andan itibaren deneyimli elemanlarla çalışmayı tercih ettik. Ekspertiz hizmetinden eşyaların istiflenmesine kadar bütün aşamalarda uzman kişilerle çalışıyoruz. Takım ruhu ile hareket eden ve seri bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiren ekibimiz sizin için en uygun zamanda eşya taşımaktadır. Profesyonel nakliye çözümlerimizle tanışmak için şirketimizin müşteri hizmetleri arayabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen firmamız, gerekli önlemleri aldıktan sonra, eşya taşıma işlemine geçmektedir. Eşya taşıma işleminde asansörlü araç gerekirse firmamız asansörlü araç temin etmektedir.  Maltepe’de aynı zamanda Maltepe eşya depolama hizmetini de uygun fiyata yapmaktayız.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız en uygununu sunmaktadır. Evden eve hizmetinin ilk önemli hizmetimiz ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Diğer önemli konu paketleme hizmetimizdir. Paketlemede, kırılabilir eşyaların özelliklerine uygun özel balonlu naylonların yanı sıra poşetli naylonlar da kullanılmaktadır. İçi köpüklü kutular ve özel ambalajlar, özel paketleme işleminde kullanılmaktadır. Maltepe nakliyat fiyatları talep edilen hizmet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Firmamız, eşyanın taşınacağı adresin uzaklığını hesap ederek fiyat çıkarmaktadır. Nakliyat fiyatları 600 ₺ den başlamaktadır. Ekspertiz hizmeti esnasında, meydana gelebilecek problemlerin tespiti hizmetin kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bu aşamada asansörlü özelliğe sahip araçla eşyanın yükleneceği aracın park edeceği boşluk belirlenmektedir. Genellikle evin ön kısmı ve arka kısmı kontrol edilmektedir. Bahçe, park ve apartman önündeki boşlukların yanı sıra, bu boşluklara bakan pencereler ve balkonlar incelenmektedir. Uygun pencere veya balkon, taşıma işlemine uygun hale getirilmektedir. Bu hizmet ile eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınır.

Bu sektörde önemli konulardan biri de marangoz hizmetidir. Dolaplar, portatif mobilyalar ve çekmeceler, parçalar halinde taşındığı zaman daha kolay bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma işleminde dolaplar özel ambalajlara sarılmaktadır. Marangoz hizmetinde görev alan elemanlarımız, parçalara ayırma işlemini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Eşyalar yeni adrese taşındıktan sonra marangoz elemanlarımız parçaları yeniden birleştirerek dolap ve mobilyaları kullanılabilir halde teslim etmektedir. Marangoz hizmeti de fiyatlandırma işlemini doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. İstanbul’da birçok nakliye firması arasından Maltepe evden eve nakliye fiyatları ile size ekonomik çözümler sunuyoruz. Fahiş fiyatlardan uzak durarak yaptığımız işin boyutuna göre ücret talep ediyoruz. Aldığımız ücreti de sigorta, ekspertiz gibi hizmetlerimizle destekleyerek sizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Öncelikle işimizi yapmadan önce sonuç odaklı çalışmak için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Bu ön görüşme esnasında taşınacak konum için bir fiyat çıkartıp size sunuyoruz.  Yakın semtler olan Ataşehir nakliye ve Üsküdar nakliye hizmetlerinden de faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın