Nakliyat

Nakliyat firmaları en fazla iş yoğunluğuna sahip olanlardır. Çünkü çok katlı konutlar fazladır ve taşınma trafiği oldukça yoğundur. Ancak evini ve işini taşıyacak olanlar için bu iş yoğunluğunda dahi her zaman güvenli olanları seçmek ilk tercih olmaktadır.

Nakliyat Fiyatları
Nakliyat

Biz de evden eve nakliye olarak 30 yıldır nakliyatta güvenin adresi olmaktan gururluyuz. Ev, atölye veya ofis taşımacılığında uzman kadromuz ve her nevi araç filomuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Özellikle ofis taşımacılığı ve atölye taşımacılığında ekipman ve makinelerin sökülmesi ve tekrar kurulumu aşamaları çok önemlidir. Elemanlarımızın uzman ellerinde bu iş de kolaylıkla ve profesyonel olarak gerçekleştirilir. Korkmazoğlu Nakliyat olarak yılın belli zamanlarında indirim kampanyaları yapmaktayız. Yaptığımız indirim kampanyalarında belirlenen yüzdelik oranlarında indirim yapılmaktadır. Eski müşterilerimize ise her zaman bizi tercih ettikleri için sadakat indirimi yapılmaktadır. Ev taşımacılığında standart bir fiyat verilmesi pek mümkün olmamaktadır. Çünkü her evin eşyası ve büyüklüğü birbirinden farklıdır. Evler birbirine benzese de eşya yoğunluğu farklı olabilmektedir.

Eşya yoğunluğu fazla olan bir evle eşyası az olan bir evin taşınma ücreti elbette ki birbirinden farklı olacaktır. Korkmazoğlu nakliyat olarak fiyat verme aşamasında tüm argümanları değerlendirdikten sonra son fiyatı vermekteyiz. Bir firmanın en büyük müfettişi kendisinden hizmet almış müşterileridir. Şimdiye kadar bizden hizmet almış müşterilerimiz bizim en büyük referansımızdır. Eleştirilerden ders aldık ama övgülerle şımarmadık. Yılların verdiği tecrübeyle işimizi her zaman en iyi şekilde yapmak için gayret ettik. Bundan sonra da aynı anlayışla hizmet etmeye devam edeceğiz. Nakliyat işlerinizde Korkmazoğlu Nakliyat olarak 30 yıldır siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağıyız. Başka firmaların yetersiz ve çözümsüz kaldığı işlerinizde çözüm biziz. Nakliye sektöründeki en önemli kriter olan güven bizim firmamızın müşterilerimizdeki simgesidir. Her türlü taşıma işinizde güvenin ve uzmanlığın ilk adresi olan firmamız nakliye sektöründe lider firmalar arasındadır. Merdiven altı tabir edilen nakliye firmalarından farklı olarak İstanbul’un her semtine hizmet vermekteyiz.

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları yapılan hizmete göre değişiklik göstermektedir. Eğer sadece taşıma ve götürme işlemi yapılacaksa bu durumda işin içinde mobilya kurulumu ve paketleme olmayacaksa verilecek fiyat daha düşük olacaktır. Ancak paketleme ve mobilya kurulumu dahil olan hizmetimizden yararlanmak istenirse bu durumda fiyat diğer seçeneğe göre artacaktır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak her türlü ev taşıma işinde her zaman iş ve fiyat dengesini gözetmekteyiz. Evden eve nakliyat firmaları arasında fiyat fayda dengesini maksimum oranda yaşamanızı garanti etmekteyiz. Evden eve nakliye işlerinizde telefonda genel hatlarını öğrendiğimiz taşınmanın ayrıntılarını görmek için evinize gelip keşif yapmaktayız. Yapılan keşif hem fiyatı tam olarak verebilmek hem de gerekli olan eleman ve ekipman ihtiyacını belirlemek içindir. Alınacak hizmetin ayrıntılarını öğrenmeniz ve seçenekleri değerlendirmeniz sonuçlandıktan sonra sözleşme yapmaktayız. Yapılan sözleşmede işin tüm ayrıntıları belirtilir. Fiyat buraya da yazılır ve taşınma işi bitene kadar asla değişmez. Firma olarak sigorta yapılmasını her zaman yapmaktayız. Araç içinde nakil oldukları süreçte zaten sigorta kapsamındadır.

Paketleme elemanlarımız tarafından yapılmadıysa eşyalara gelebilecek herhangi bir zarar şirketimiz tarafından karşılanmaz. Bu durumda sigorta yapılması müşteri lehine olan bir tercihtir. Nakliyat ofis ve büro taşımacılığı alanında da uzmanlığıyla ön plana çıkan Korkmazoğlu Nakliyat, sektörün lider firmalarındandır. 1990 yılından beri nakliye sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz. Her türlü iş yeri ve ofis taşımacılığı işlerinizde güvenebileceğiniz ilk adres olmanın onuruyla ve görevimizin öneminin bilinciyle işimizi yapmaktayız. Ofis taşımacılığı ayrı bir uzmanlık isteyen taşınma işlemlerini içermektedir. Özel olan ekipmanların yerlerinden sökülüp diğer ofise sorunsuz olarak götürülüp monte edilmesi gereklidir. Bu aşamalarda alanında uzman olan maaşlı çalışanlarımız bu konularda önceden eğitim almakta ve uygulamalardan önce staj aşamalarına katılmak zorundadır. Böylece gerekli eğitimi almış olan personelle yapılan taşımacılık işlemlerinde çözülemeyecek sorun yoktur. Kurumsal bir firma olduğumuz için doğabilecek her türlü sorunda karşınızda her zaman uzman bir muhatap bulursunuz.  Ayrıca Beykoz nakliyat ve Pendik nakliyat hizmetlerini de uygun fiyata yerine getirmekteyiz.

Bir cevap yazın