Korkmazoğlu Ofis Taşıma

Ofis, işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır.

İşyeri nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır.

Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

korkmazoğlu ofis taşıma firmamız ofisinizi nasıl taşıdığını maddeler halinde sıralayalım…

  • Tüm ofisizdeki bilgisayarlar, yazıcılar gibi teknolojik araçlar kablolarından çıkartılarak paketlenmektedir.
  • Paketlenen eşyalarının hasar ve kırılma durumuna göre üzerine “Kırılabilir” notu bırakılmaktadır.
  • Ofisinizdeki mobilyalarınız mobilya ustamız tarafınca demonte haline getirilmektedir.
  • Tüm mobilya ve eşyalarınız paketlendikten sonra uzman personellerimizce asansörlü taşımacılık yardımı ile nakliyat araçlarımıza sevk edilerek yeni adresteki ofisinize taşınmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeleri tekrardan yeni ofisinizde eski kurulum haline getirerek ofis taşıma hizmetini sonlandırmaktadır. korkmazoğlu ofis taşıma firmamızın personelleri içerisinde bilgisayar hakkında bilgisi olan personellerimiz bulunmaktadır. Bilgisayarlarınızın tüm kablolarını takıp diğer ofisinizdeki kurulum haline getirmektedir