Pendik Nakliyat

Pendik nakliyat yapan firmalar arasında Korkmazoğlu Nakliyat 30 yıllık tecrübesiyle öne çıkmaktadır. Taşınma işleminin en yorucu kısımlarını üstlenerek müşterilerini büyük bir yükten kurtarır. Her türlü paketleme ve kolileme işlemi uzman ekip sayesinde kolayca gerçekleştirilir.

Pendik Nakliyat Hizmeti
Pendik Nakliyat

Alanında uzman ekip çalışanları ile taşınma bir sorun olmaktan çıkacaktır. Her iş için ayrı bir uzmanın yardımına ihtiyaç duyulur. Mobilyaların sökülmesi, paketlenmesi ve kurulumu için bir marangoza ihtiyaç duyulur. Beyaz eşyalar için iki kere servis çağırmak gereklidir. Ayrıca her servis için en az 1 gün bekleme süresi olacaktır. Bunların dışında elektrik işleri için de ayrıca bir elektrikçiye gereksinim vardır. Bütün bunların temini ve aynı günde bir araya getirilmesi takdir edilecektir ki neredeyse imkânsızdır. Ayrıca bunlar alanlarında usta olarak nitelendirilen kişilerdir. Bundan dolayı oldukça pahalıya mal olacaktır. Taşınma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler, Pendik nakliyat firmaları arasından seçim yaparlar. Rastgele, herhangi bir şirketle anlaşmak yerine tavsiye ve tecrübeleri ile hareket ederler. Çünkü taşınma işinde güven çok önemlidir.

Güvenmediği bir firmaya kimse evinin eşyasını emanet etmez. Biz Korkmazoğlu evden eve nakliyat olarak 30 yıldır bu sektörde marka olmaktan gururluyuz. Ayrıca güven ve kalitenin adı olmak bizi Pendik nakliyat şirketleri arasında liderlik konumuna getirmiştir doğal olarak. Korkmazoğlu nakliyat bütün ev taşıma organizasyonunu kendi elemanları ile birlikte üstlenir. Her ekipte mobilya kurulumu, beyaz eşya kurulumu yapabilecek kişiler bulunur. Paketleme konusu ise; zaten uzmanlık alanları olduğundan dolayı kırılma potansiyeli yüksek olan eşyalar özenle paketlenir. Taşıma sırasında zarar görmelerini engellemek için özel yapılmış malzemelerle sarılır. Dikkatli ve nazik bir biçimde taşınır. Her evin eşyası aynı yoğunlukta olmaz. Bazı evlerde eşya yoğunluğu çok fazladır. Bu durumda daha büyük bir taşıma aracı ile nakliye işlem gerçekleştirilir. Taşınmak hangi yaşta hangi statüde olursa olsun dünyanın en zorlu işlerinden bir tanesidir. Eşyaların toparlanması, paketlenmesi ve sonrasında yeni taşınılan yerde o eşyaların yeniden yerleştirilmesi. Oldukça dikkat isteyen, zahmetli olan bir iştir.

Pendik Nakliyat Fiyatları

Pendik nakliyat fiyatları, yapılacak taşınma işinin ayrıntılarına göre değişiklik göstermektedir. Eğer ev küçükse ve eşya azsa daha düşük olurken, eşya fazla ve ev büyükse fiyat artmaktadır. Bu durumda evin bulunduğu kat da önem arz eder. Zemin kat ile 6 kat arasında elbette bir miktar fiyat farkı olacaktır. Eğer paketleme ve kolileme hizmeti tarafımızdan verildiyse firmamız otomatik olarak sigorta yapmaktadır. Ancak kolileme ve paketleme işlemi elemanlarımız tarafından yapılmadıysa ekstra bir sigorta ücreti de çıkmaktadır. Bundan dolayı paketleme ve kolileme işleminin firmamız uzman ekibine bırakılması salık verilir. Sigortası tarafımızdan yapılan her türlü eşyanın zarar görmesi halinde maddi sorumluluk firmamıza aittir. Taşıma sözleşmesi yapılmadan önce eksperimiz gelir ve inceleme yapar. Bu inceleme sonucuna göre bir fiyat çıkartılır. Sözleşmede fiyatın içine dahil olan ve olmayan hizmetler belirlenmiştir. Bunun haricinde sözleşmede olmayan müşteri özel istekleri ayrıca eklenir. Taraflar karşılıklı olarak imzalar ve sözleşme, her iki tarafın da elinde bir resmi bir güvence belgesi olarak kalır.

Korkmazoğlu nakliyat olarak Pendik nakliyat fiyatları konusunda da iddialıyız. Eşyalarınızı bizim eşyalarımız gibi taşıyor sizlere güler yüzle hizmet veriyoruz. Eskiden eş dosta sorularak nakliyat şirketi aranırdı. Ya da nakliyat firmasının yoğun olduğu bölgelere gidilerek burada Pendik evden eve nakliyat firması aranırdı. Nakliye firmalarının sunmuş olduğu hizmetler teker teker öğrenilirdi. Şimdi ise internet ortamından bu işlemleri yapabilmek mümkün. Ancak internet ortamından insanları yanıltıcı bilgiler verebiliyor. Bu yüzden yüz yüze bilgi almak daha güvenli olacaktır. Nakliye İşini ucuz fiyata yapan değil daha kaliteli hizmet veren firma ile anlaşmak daha doğru olacaktır. Biz firma olarak müşterilerimize doğru bilgiler sunarak onların daha güzel bilgilenmesini sağlıyoruz. Amacımız müşterilerimizin hizmetimizden en güzel şekilde yararlanmasıdır. Bu doğrultuda firmamız İstanbul’da en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Uzun yıllardan beridir birçok müşterimizin nakliyat işini kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdik. Eğer kaliteli ve güvenilir nakliyat arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. İstanbul nakliyat hizmetini uygun fiyata yapmaktayız.

Bir cevap yazın